Nazywam się Ola, a mój mąż, świeżo upieczony tatuś małej Anielki, Mateusz. Razem od kilku miesięcy odkrywamy blaski i cienie macierzyństwa. Sami jeszcze przed narodzinami naszej małej kruszynki zasięgaliśmy porad innych młodych rodziców, którzy swoje perypetie opisywali na blogach. Jednak bez względu na ilość różnorodnych porad, każdy przeżywa bycie rodzicem na swój sposób, robiąc różne rzeczy dla dobra dziecka. Nasze doświadczenia różnią się od tych często opisywanych, dlatego postanowiliśmy założyć tę stronę, by poprzez nią dzielić się z Wami historią naszego macierzyństwa.

Jesteśmy głęboko wierzący i ogromne znaczenie ma dla nas chrzest święty. Uważamy, że jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, dlatego poświęcimy bardzo dużo uwagi właśnie tej kwestii. Wielu rodziców zastanawia się jak się do takiej ceremonii przygotować, jak ją od zera zorganizować. W końcu jest to wydarzenie, w którym bierze udział cała rodzina, dlatego trzeba się postarać.

My już jesteśmy po chrzcie naszej córeczki, dlatego chętnie podpowiemy jak krok po kroku zaplanować całą uroczystość. Jest to tym bardziej istotne, że trendy cały czas się zmieniają i celebrowanie tego wydarzenia nie jest takie, jak jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu. Ale nie martwcie się młodzi rodzice. Z naszymi poradami na pewno poradzicie sobie bez problemu! Bądźcie na bieżąco i śledźcie nowe wpisy, a żadna nowość Was nie ominie.